Surju Lasteaed

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data01/virt94358/domeenid/www.surju.ee/htdocs/surjulasteaed/templates/surju_lasteaed/functions.php on line 182

Omanäolisus ja traditsioonid

Oleme väike maalasteaed kauni looduse rüpes. See asjaolu võimaldab laste õpetamisel ja kasvatamisel palju individuaalset lähenemist pakkuda. Prioriteetsed suunad – folkloori tutvustamine ja õuesõppetegevuste läbiviimine – mõjutavad otseselt asutuse jätkusuutlikkust. Õppeasutuse tulemuslikkust on suunanud hea koostöö Surju Põhikooli, vallavalitsuse ja raamatukoguga.

Meie lasteaed kuulub tervist edendavate lasteaedade võrgustikku (TEL) alates detsembrist 2011.

Traditsioonid Lasteaia traditsioonilised üritused :

• isadepäeva tähistamine
  • lasteaia jõulupidu
  • vabariigi aastapäeva tähistamine
  • retk loomaaeda
  • teatrietendus või väljasõit
  • emadepäeva tähistamine
  • kevadpidu rahvamajas.

Uute traditsioonide lisandumine:

• oma valla küladega tutvumine
  • maakonna laulupäevadel osalemine
  • kostüüminädal