Hoolekogu PDF Prindi

Surju Lasteaia hoolekogu liikmed:

Surju Vallavalitsuse korraldusega nr 104  27.09. 2017 on kinnitatud Surju Lasteaia hoolekogu koosseis: vallaesindaja Jaanus Männik, õpetajate esindajad Gerli Kuusekänd ja Velli Gerne;  lastevanemate esindajad Veronika Meibaum, Kerli Tori,  Liis Juust, Liis Virkus, Grete Ventsel.

 

Hoolekogu liikmete e-postiaadressid:

Jaanus Männik          jaa See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Gerli Kuusekänd        See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Velli Gerne               See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Liis Juust                 See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Veronika Meibaum   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Liis Virkus               See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kerli Tori                See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Grete Ventsel         See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viimati uuendatud Reede, 01 Juuni 2018 08:13